Home

Mesaj 30 ani

⭐ Mesaje, Urări și Felicitări - Zi de naștere 30 an

Mesaje, Urări și Felicitări - Zi de naștere 30 ani Felicitări cu ocazia acestui jubileu grandios - 30 ani! Îți urez multă baftă în ceea ce faci, realizări frumoase, noroc în toate începuturile și sprijin de la cei dragi Felicitări cu aniversarea de 30 de ani, bărbat minunat. Îți doresc ca ceea ce ai realizat deja să nu fie pierdut, îmi doresc ca ceea spre ce te îndrepți, să devină cu siguranță al tău. Îți doresc ca nimeni să nu se îndoiască vreodată de puterea și curajul tău, să reușești mereu să te arăți ca o persoană demnă, cinstită și dreaptă, viața să te schimbe numai în.

30 de ani . Mesaje din categoria Aniversari. vezi toate mesajele. La multi ani Eu iti doresc iubire,O viata minunata si multa fericire.Sa nu plangi niciodata,Sa nu stii de necaz, Sa nu cunosti durerea si nici amaraciunea,Sa ii respecti pe toti,Sa te respecte lumea.Familia sa-ti fie frumoasa si unita. Sa nu ai vreun motiv sa fii.. Mesaje Urari Felicitari. Felicitari 30 ani, felicitari pentru varsta de 30 ani, felicitari aniversare 30 ani, felicitari cu implinirea a 30 ani Valentin Prundaru transmite un mesaj colegilor, facultatii IL- Brasov, la 30 de ani de la absolvir Mesaje la 30 ani de căsătorie. Aniversările sunt zile speciale într-o căsătorie. Este o ocazie fericită care marchează fiecare reper al unei căsnicii de succes, dar și o ocazie perfectă pentru a-i mulțumi sufletului vostru pereche pentru contribuția sa în viața de căsătorie. Pentru nunta de perle, am pregătit aceste mesaje la.

Sperăm că ți-au plăcut aceste urari de la multi ani pentru fiul meu și că ai ales mesajul cel mai potrivit pt fiul tău. Citește și. Mesaje de la multi ani pentru copii - 50 de urări frumoase pentru fiecare vârstă. Cele mai inspirate 75 urări și mesaje de la mulți ani pentru bărbaț La mulți ani! 22. Un gând bun, împreună cu cele mai sincere urări de sănătate și fericire! La mulți ani, copilul meu! 23. Cele mai pure sentimente sunt pentru tine, copilul meu. Te iubesc enorm și vreau să fii fericit în fiecare secundă! Mulți ani fericiți! 24. La mulți ani, copil frumos și bun Aniversare 30 ani de căsătorie: Perla este rodul trudei de ani a scoicii, care adună nisipul bob cu bob. La fel, căsnicia care a atins impresionanta vârstă de trei decenii este dovada încrederii, răbdării şi rezistenţei cuplului în faţa încercărilor de tot felul La 15 ani - nunta de cristal. La 20 ani - nunta de porțelan. La 25 ani - nunta de argint. La 30 ani - nunta de perlă. La 35 ani - nunta de coral. La 40 ani - nunta de rubin. La 45 ani - nunta de safir. La 50 ani - nunta de aur.. La 55 ani - nunta de smarald. La 60 ani - nunta de ametist. La 65 ani - nunta de alabastru Tricou barbatesc Fruit of the loom alb personalizat mesaj haios aniversare varsta 30 ani adeverinta , XL. în stoc. 2 oferte disponibile. 80 00 Lei (-43%) 45 00 Lei. Adauga in Cos. -50%. 14 review-uri

30 Ani - Mesaje de ziua de naștere BĂRBATULU

» 30 Mesaje de Sf. Ana cu La Mulți Ani, pentru Rețele Sociale și SMS. De. Gabriel Fainis Suntem foarte recunoscători că ne-ați vizitat paginile. Colectăm pentru Dvs. cele mai frumoase texte, mesaje, citate, statusuri, pe care le puteți trimite celor dragi. Aruncați o privire și la articolele învecinate și nu uitați să utilizați. Mesaje De La Mulți Ani De Sf Mihail Si Gavril! Peste 1,3 milioane de români îşi serbează, pe 8 noiembrie, ziua numelui, cu ocazia sărbătoririi Sinfiţilor Mihail şi Gavriil. În această zi, cu toţii ne gândim la persoanele dragi din jurul nostru care poartă aceste nume, să le transmitem un gând bun 30 ani Aniversare A Casatoriei: Progresul purificarii mintii si a inimii din an in an: asta este casatoria adevarata! FELICITARI! - Felicitari de casatorie, felicitari despre casatorie, felicitari aniversarea casatoriei, felicitari de casatorie pentru faceboo Lista Membrilor Femeie 26 - 30 ani Republica Moldova. Inapoi la liste utilizatori. Femeie, 26 - 30 ani. Lista utilizatorilor (cei mai activi) conform criteriilor de mai sus: natalitza. Femeie, 29 ani, Necasatorit (a) Republica Moldova. sunt o fata in zodia capricornului,capricioasa,rea cu baietii,imi plac distractiile,plimbarile,sa comunik.

30 de ani - Aniversari - Felicitari - Ele

1. E ziua ta de naștere, ai înplinit un număr de ani, dacă citești acest mesaj înseamnă La Mulți Ani. 79. Un cer albastru fără nori, În calea ta să fie, Să ai în viață numai flori și bucurie! 80. Un mesaj drăguț, pentru o persoană drăguță, într-o manieră drăguță pentru a-ți ura o zi de naștere drăguță! La mulți.
  2. unate, dar iubirea unuia pentru celalalt nu pare sa se estompeze, in ciuda trecerii timpului
  3. 160+ Mesaje de La Mulți Ani de 18 ani pentru fete și băieți (haioase, frumoase, lungi, scurte) Cele mai haioase mesaje de 18 ani pentru fete și băieți. Mesaje de La Mulți Ani pentru 18 ani pentru iubita, fiul, fiica, cea mai bună prietenă, soră. Frumoase urări de majorat. 18 ani sau ziua când se ajunge la majorat este o.
  4. Mesaje de anul nou 2020. 30 de ani aniversari felicitari ele ro. La mai mare si sa ne traiesti si mai ales sa nu uiti ca si burticile noastre se pot bucura de ziua ta nu numai inimioarele. Cele mai inspirate 75 urări și mesaje de la mulți ani pentru bărbați. Mesaje la multi ani for android apk download
  5. Dragi prieteni din Banca Națională a Moldovei, Îmi face o deosebită plăcere și bucurie să vă transmit astăzi în numele Băncii Naționale a României acest mesaj de felicitare cu ocazia aniversării a 30 de ani de la înființarea Băncii Naționale a Moldovei și a sărbătoririi Zilei lucrătorului bancar

Mesaje de Sfânta Maria 2021. Îngerii sa-ti călăuzească pașii La mulți ani, Maria! Îngerii sa-ti călăuzească pașii iar Sfântă Fecioara sa-ti lumineze drumul in viată. Astăzi e ziua numelui. Cred ca 30 de ani nu reprezinta o varsta inaintata. Veti avea 34 la absolvire. Puteti fara probleme sa faceti stagiatura in avocatura sau sa fiti consilier juridic. Bineinteles, cu veniturile unui debutant, insa nu aveti nici un impediment sa practicati. ContSters22713 Utilizator 22:07, 19 Martie 2012 La 30+, pentru femeile curajoase, medicii recomanda folosirea procedurilor estetice non-invazive (botox, fillere). PS Cred ca am sters din greseala 2-3 mesaje de la voideci cine nu isi gaseste raspunsul, sa-mi mai scrie o data, pliiizzz. . Articole interesante: Rutina de ingrijire la 40 de ani; Skinceuticals Retexturing Activato Tânăra, mesaj emoționant pentru fiica ei: Cuvintele nu pot descrie cât de mândră sunt de tine! Ning Surat, o femeie care a cunoscut celebritatea după ce a apărut în cadrul unei emisiuni TV, a devenit bunică la vârsta de 35 de ani 5. Pe o petala de lalea, La Multi Ani din partea mea, iar pe una de bujor, Te iubesc si te ador! - Mesaje Sfantul Andrei 2020. 6. Azi, de ziua numelui, iti urez si eu sa fii iubit (a) si sa ai parte de tot ce iti doresti. La multi ani! 7. Cineva acolo sus te iubeste, dar cineva aici jos tine la tine si mai mult

Dyabruneta 30 ani femeie din maramures daca nu raspund la mesaje inseamna ca nu esti pe gustul meu nu stii sa vorbesti nu ai poz Urari de la multi ani - Mesaje De La Mulți Ani,La Mulți Ani pentru mama,pt sora,mesaje de la multi ani frumoase si scurte.Felicitari la multi ani. Munada 30.7.21. La multi ani de 8 martie Prima data cand am deschis ochii, te-am vazut pe tine MAMA. Acum ca m-ai crescut sunt fericita ca mi-ai dat viata s..

Avem peste 1000 de Modele de Tricouri cu Mesaje Pe Stoc - Alege un model unicat, indiferent de stilul tau: Elegante, Casual, FreeTime sau Sport. Suntem o firma ce producem tricouri cu mesaje si dorim sa satisfacem nevoile atat persoanelor fizice cat si a Mesaje de la multi ani mesaje de dragoste. La multi ani cu sanatate impliniri si bafta n toate. Felicitari aniversare casatorie 1 an. Va felicit cu prilejul acestui eveniment fericit si va doresc sa aveti parte de multi ani fericiti impreuna. Ma bucur ca faci parte din viata mea. 25 ani aniversare a casatoriei. Mesaje de la multi ani 30 mesaje, felicitari si urari de la multi ani de sfintii Mihail si Gavril. O zi foarte importanta in Calendarul Ortodox este ziua de 8 noiembrie, atunci cand este sarbatoarea Sfintilor Mihail si Gavril. Conform calendarului popular, soborul Sfintilor Mihail si Gravil se serbeaza timp de trei zile (8,9,10 noiembrie) felicitari de ziua nastere pentru nepotel - Trimite acum mesaje, felicitari si ganduri frumoase pentru varul sau nepotul tau! Felicitari de zi de nastere pentru nepot, felicitari de la multi ani pentru nepot, felicitari de zi de nastere pentru nepotul meu, felicitari de la multi ani pentru nepotel MaryM. Femeie, 30 ani, Casatorit (a) Dolj. Romania. Casatorita dn DJ am 2 copii.st aici pt a cunoaste lume noua, s pt a trece timpul in care m plictisesc. Trimiteţi Mesaj Trimiteţi Pupic. PopescuAndreea. Femeie, 26 ani, Necasatorit (a) Dolj

Felicitari pentru varsta de 30 ani - mesajeurarifelicitari

mesaj intalnire 30 ani I

Mesaje pentru Ani de Căsătorie: 180+ Urări de Aniversare

Preşedintele Klaus Iohannis a transmis, joi, un mesaj cu ocazia aniversării a 30 de ani de la înfiinţarea Serviciului de Protecţie şi Pază (SPP), în care afirmă că în contextul pandemiei de COVID-19 este important ca SPP să continue să-şi adapteze metodele şi mijloacele pentru executarea misiunilor. Această zi marchează un moment special în istoria [ Președintele României, Klaus Iohannis, a transmis sâmbătă, 10 iulie 2021, un mesaj cu prilejul aniversării a 30 de ani de la înființarea Muzeului Național Cotroceni. Mesajul a fost prezentat de către George-Vladimir Duhan, Consilier Prezidențial, Secreta

Cele mai profunde și emotionante urari de la multi ani

dya cakes: Torturi nunta,logodna si aniversarea casatoriei

Preşedintele Klaus Iohannis a transmis sâmbătă un mesaj cu prilejul aniversării a 30 de ani de la înfiinţarea Muzeului Naţional Cotroceni. Mesajul a fost prezentat de către George-Vladimir Duhan, consilier prezidenţial, în cadrul vernisajului expoziţiei A fost odată la Cotroceni. Mă bucur să salut aniversarea Muzeului Naţional Cotroceni, care împlineşte astăzi 30 de. Cumpara Decoratiune Copacul vietii cu licheni, cu suport gravat cu mesaj La multi ani, 30 cm de la eMAG! Ai libertatea sa platesti in rate, beneficiezi de promotiile zilei, deschiderea coletului la livrare, easybox, retur gratuit in 30 de zile si Instant Money Back

Mesaje pentru copilul meu, de zi de naștere - 43 de urări

Sora mea la multi ani de 20 ani mesaje pt sora mea te iubesc 14 ani mesaje haioase pentru sora mea la multi ani 30 de ani pentru sora mea draga numai ganduri bune incarcate cu iubire infinita. Iti propunem sa te inspiri din urmatoarele urari de la multi ani pentru sora ta pentru a i transmite cat mai multa dragoste descriere: 30 ani...slim...fund bombat...cu zambetul pe buze...pasionala....compania mea va fi una dintre cele mai frumoase experiente ale tale...confirm...poze reale.

De la nunta de hârtie, la nunta de argint până la nunta de

MESAJ PENTRU TIMIȘOARA. LA 30 DE ANI DE LA REVOLUȚIA ROMÂNĂ. Emil Constantinescu, președintele României 1996 -2000: Timișoara ar putea reprezenta astăzi, la 30 de ani de la câștigarea libertății, un model al recâștigării solidarității în slujba unui ideal comun care să conducă România spre o nouă etapă a istoriei sale Mesaje de Florii 2021 frumoase. SMS-uri, felicitări de Florii și urări onomastice creștine de Sărbătoarea Floriilor pentru: iubit(ă), prieteni, rude, colegi, șefi, profesoare care au nume de floare. Texte cu mesaje de Florii haiose și amuzante . Mesaje de la mulți ani de Florii • Urări de Florii creștine. Creștinii ortodocși sărbătoresc duminică Floriile, ziua [

Urari de la multi ani, imagini, poze, felicitari de multi

Nunta de perla sau cand fericirea dureaza 30 de an

Urări de la mulți ani pentru sora mea. Uneori, nu contează vârsta. Pentru că, atât urările de la mulți ani pentru sora de 18 ani, cât și pentru sora de 30 de ani vor transmite aceleași emoții - dragostea infinită pentru sora dragă! Suntem ca două aripi ale unei păsări. Suntem de nedespărțit. Și așa va fi mereu Președintele Germaniei și Angela Merkel, mesaj de FORȚĂ în plină pandemie, la 30 de ani de la reunificarea țării: 'Nicio pandemie nu ne poate opri!

Cauți cadouri 30 ani? Alege din oferta eMAG

1. A scăzut numărul de mesaje de pe Facebook. Treptat am observat că a scăzut numărul de mesaje primite pe wall și prin messenger. Dacă acum 2 și 3 ani au fost multe mesaje, inclusiv de la persoane cu care nu interacționez în mod frecvent, anul acesta am primit mai puține mesaje, dar în special de la persoanele cu care interacționez Mesaje de Casatorie, Felicitari de Casatorie, Cele mai frumoase mesaje de Casatorie. Mesaje de Casatorie, Felicitari de Casatorie, Cele mai frumoase mesaje de Casatorie. Va felicit cu prilejul acestui eveniment fericit si va doresc sa aveti parte de multi ani fericiti impreuna! Nimic nu poate fi mai bun decat sa incepi o noua familie Mesaje si felicitari de La multi ani. May 15 at 1:48 AM ·. Ama Valentina. May 14 at 3:02 PM. Și dacă te mai supără viața. Și uneori uiți ce-i omenesc, Din cănd în când să spui - Îmi cer iertare, Din când în când rostește - Te iubesc. Pentru că timpul tr. Republica Moldova face parte din lumea rusă și are o istorie comună cu Rusia care se întinde de-a lungul a sute de ani. Astăzi, Rusia este principalul partener strategic al Moldovei și țara care i-a asigurat securitatea în ultimii 30 de ani, ajutând-o să evite un război. Narațiunile au fost preluate de Ria Novosti dintr-un mesaj al fostului președinte, Igor Dodon, și au scopul.

Biserica din secolul XXI se confruntă cu situații noi, precum izolarea, postmodernismul sau tehnologia. Aceste provocări actuale determină liderii creștini să găsească soluții pentru ca Biserica să rămână relevantă, să aibă un mesaj simplu și clar, și pentru a continua să vestească Evanghelia. Având în vedere nevoia de adaptare în societatea contemporană, Biserica. La 30 de ani de la reînființare urez La mulți ani Partidului Național Liberal și tuturor liberalilor!, a scris Tăriceanu pe Facebook. Tags: mesaj oficial partid pnl scena tariceanu Jennifer Lopez a recunoscut relația cu Ben Affleck, de ziua ei Urari si mesaje de La Multi Ani pentru toti oamenii din viata ta. In fiecare an se intampla la fel. Oamenii din viata ta isi aniverseaza ziua de nastere, iar tu incerci sa compui de fiecare data niste urari de La Multi Ani creative, care sa trezeasca zambete, bucurie si incredere in viitor. Stim ca nu este intotdeauna usor, oricat de mult ti-ai.

Mesaj după 30 de ani de la Revoluţie. Nu putem întoarce spatele acelui moment Autor: Lucian Ionescu 20 octombrie 2019, 21:29 Iulian Fota, fost consilier prezidenţial pe probleme de securitate naţională, a postat pe pagina sa de socializare un mesaj în care afirmă toţi candidaţii la alegerile prezidenţiale ignora. Mesaje de aniversare: casatorie. A venit si ziua in care sarbatorim impreuna tainele increderii, ale intelegerii, ale dragostei de care ati dat dovada in toti acesti ani de casatorie. La multi ani! Aniversarea voastra ne ofera prilejul de a sarbatori bucuriile prezentului, amintirile trecutului si promisiunile viitorului. La multi ani La mulți ani! 13. O zi din an este a ta. Și pentru că e a ta este cea mai frumoasă zi a anului. Să te bucuri de ea împreună cu cei dragi. La mulți ani! 14. Îți doresc să știi ce cauți în viață, să-ți dai seamă când ai găsit ce ai nevoie și să ai norocul de a păstra ceea ce te face fericit/a. La mulți ani! 15 Mesaj de ziua ta. Posted in Fără categorie with tags de ziua ta, mesaje de felicitare, urari de la multi ani, ziua ta on ianuarie 31, 2019 by crinapopa. La multi ani cu bucurie. Dragostea multă sa-ți fie. Și bine sa nu-ți lipsească. Îngerul tău păzitor de tot ce-i rău sa te păzească

Un mesaj venit din suflet sau un gând frumos poate face oricui ziua mai frumoasă. Indiferent că este o urare de ziua de naștere sau de nume, un SMS de mulțumire sau o vorbă de încurajare într-un moment greu, să le trimiți mesaje frumoase celor dragi este un gest simplu prin care le arăți că te gândești la el, le ești alături și îi apreciezi Cum arăta Florin Piersic la 30 de ani și ce spunea înainte de a împlini 85 de ani: Acum, fiecare an e o victorie, mai ales dacă este trăit frumos. + 12 poze | Vezi galeria. Cristian Lisandru. Publicat: 09/08/2021, 16:31. Dramele ne rămân fiindcă suntem bătrâni şi trăim din ele, spunea inegalabilul actor Florin Piersic. Material: 100% bumba

Te-ar putea interesa si: Mesaje Si Urari De La Multi Ani 2021 + Poze Si Imagini De Felicitare Deosebite. Cand am auzit despre pierderea pe care ati suferit-o m-am intristat profund, dar inteleg ca acesta lucru este departe de ceea ce simtiti dumneavoastra in aceste clipe. Sunteti in rugaciunile noastre si exprimam cele mai sincere condoleante. Top 100: Urări și mesaje de La mulți Ani pentru ziua de naștere. Nu este deloc simplu să formulezi urări de La Mulți Ani pentru persoanele dragi din viața ta. Este important ca mesajul să fie sincer, personalizat și să transmită exact ce îți dorești. Uneori ne aflăm în pană de idei și nu reușim să găsim formularea sau. Eduard Hellvig. Director SRI, Eduard Hellvig, a transmis un mesaj, la 30 de ani de la Revoluție. Hellvig arată că ultimii 30 de ani de libertate au fost neprețuiți pentru un popor care a trăit în totalitarism, iar în prezent niciun alt regim nu va mai reuși să înăbușe libertatea românilor O tânără de 30 de ani s-a sinucis în cartierul Gheorgheni din Cluj-Napoca în seara de Revelion. Fata era o susținătoare a echipei Universitatea Cluj, iar prietenii și suporterii au distribuit masiv pe rețelele de socializare mesaje de adio pentru Creatza. Tânăra de doar 30 de ani suferea de depresie și înainte de a-și pune. Mesaje de Ziua Copilului 2022 • Sms -uri pentru 1 Iunie, - Urări si felicitări de 1 iunie • Cele mai frumoase mesaje de la mulți ani de ziua copilului meu • Mesaje de la bunici pentru nepoți.. 1 Iunie este cel mai bun prilej de a sărbători copilăria şi copiii, de a le oferi iubirea şi aprecierea noastră. Aceasta zi este de obicei sărbătorita cu petreceri, diverse.

Mesaj de adio de la un mare actor: Am trait asa 30 de ani, am terminat cu acest capitol! Are numai 55 de ani, nenumarate premii in palmares, printre care trei Globuri de Aur, a jucat in The Aviator sau The Departed, insa declara ca New York-ul nu mai e ce-a fost. Prin urmare, a decis sa se retraga. Satul sa fie catalogat in fel si chip. Urari de la multi ani si mesaje pentru sot, sotie, iubiti, familie si prieteni. Cele mai frumoase urari de la multi ani si mesaje dorim sa le facem persoanelor dragi, prietenilor, familiei, apropiatilor, iar uneori, cand vrem sa le transmitem ganduri bune, ramanem in pana de idei si, tocmai din aceasta cauza, noi va venim in ajutor Astăzi s-au împlinit 30 de ani de la primele alegeri libere din România. După Revoluţie, pe 30 mai 1990, circa 15 milioane de români (86% din electorat) se prezenta la urne, iar Ion Iliescu câştiga detaşat din primul tur, adunând 85% din voturile românilor, în detrimentul lui Ion Raţiu şi a lui Radu Câmpeanu. La [ Ludovic Orban, mesaj la 30 de ani de la Mineriada: Magistratii tr Jurnal de Craiova - Sambata, 13 Iunie 2020 - Premierul Ludovic Orban trage un semnal de alarma si solicita magistratilor ca, macar dupa 30 ani, sa trateze dosarul Mineriadei asa cum trebuie Inna, victima a violentei domestice in clipul Endless dieta dupa 30 de ani Inna a lansat astazi, de Ziua Internationala a luptei impotriva violentei domestice, videoclipul Endless, cu un puternic mesaj social

Aveam 30 de ani când mi-am pierdut ce aveam mai aproape de suflet: libertatea. Permiteţi-mi să o sărbătoresc acum, la 30 de ani de când mi-am recâştigat-o. Lucru pe care eu îl fac, de atunci, în fiecare zi. La mulţi ani, dragii mei, spune Mihai Şora. Președintele Klaus Iohannis, mesaj pentru membrii SRI la celebrarea a 30 de ani de existență: La mulți ani! StiriDiaspora Team / 26 mar 2020, 12:19 Salveaza PDF Comentarii Klaus Iohannis a transmis astăzi un mesaj cu ocazia aniversării a 30 de ani de la înfiinţarea Serviciului Român de Informații

Unde poti purta tricouri personalizate cu mesaje? - Tiparo

La Multi Ani!, cu sanatate, multe bucurii si tot ce-ti doresti! Sanatate, prosperitate si numai bucurii! La Multi Ani! Iti dorim o viata plina de lumina si fericire! La Multi Ani! La Multi Ani!, cu multa dragoste, prietenie si cele mai sincere urari de bine Europarlamentarul Maria Grapini (PSD, S&D) a semnat Rezoluția dedicată României la 30 de ani de la Revoluție, alături de alți eurodeputați români și va lua cuvântul, astăzi, 16 decembrie, în plenul Parlamentului European de la Strasbourg, în care Revoluția din Decembrie 1989 va avea un punct special pe ordinea de zi, pentru a reaminti Europei [ Un calendar pe 50 de ani cum este cel de mai sus este modul perfect de a transmite că vă doriți să fiți împreună până la nunta de aur! Un alt cadou tradițional pentru aniversarea relației de 1 an poate să fie și un mesaj romantic, scris pe o felicitare sau, mai creativ, într-o sticlă pe care să o țineți mereu la vedere

Felicitare - La multi ani pentru un sot extraordinar! Care

Claudiu Năsui și Voiculescu au transmis un mesaj comun către PNL, pornind de la declarațiile unui lider liberal care vorbește despre împărțirea listelor între USR PLUS, PNL și PMP, sub aceeași placă repetată de 30 de ani: <<Este nevoie de dreapta unită, doar așa scăpăm de PSD>> 49 Lei 2450 Lei. Hârtie de împachetat cadouri personalizată cu 3 poze și text - Hearts. 4 99 Lei. Cutie de vin personalizată - Mesaj pentru aniversare. 57 99 Lei. Vin personalizat cu text și 2 poze - Aniversare. 49 Lei / 5 lei doar eticheta. Cutie de vin personalizată pentru două sticle - Două suflete. 87 99 Lei

Mesaje de multumire | Citate de multumireLadysara 33 ani femeie din teleorman draguta placut multiImagini Cu Mesaje Pentru Cei Plecati Dintre Noi

Prințul Charles, mesaj la #30 de ani de la Revoluție: Vreau să vă transmit cât de mult vă admir. Prințul Charles al Regatului Unit a participat, săptâmâna trecută, la un vernisaj tematic care marchează 30 de ani de la Revoluția Română din 1989. Moștenitorul coroanei Marii Britanii a transmis și un mesaj cu această ocazie. Fostul președinte al României, Ion Iliescu, a transmis un mesaj, pe blogul lui, la 30 de ani de la primele alegeri organizate în România după Revoluția din Decembrie 1989. Nu a fost Duminica Orbului, cum le place unora să spună, spune fostul președinte Klaus Iohannis, a transmis sâmbătă, un mesaj cu prilejul aniversării a 30 de ani de la înfiinţarea Muzeului Naţional Cotroceni. Mesajul a fost prezentat de către George-Vladimir Duhan, Consilier Prezidenţial, Secretariatul General, în cadrul vernisajului expoziţiei A fost odată la Cotroceni