Home

Felicitari sa va traiasca baietelul

Mesaje de la fani (la nasterea lui Stefan) StefanSiMonica

1. Uau, felicitari, sa va traiasca, sa creasca mare si voios si asa cum vi-l doriti voi! Aveti un baietel frumos foc (seamana cu Oli :), ne-a distrat cum casca de zor in videoul trimis. Va pupam si asteptam poze si in continuare :) - Finii din Finlanda Dragilor FELICITARI!!!!! Sa va bucurati long-life de el si tot binele din lume
  2. unea Trimiteri: 69. Va astept sa ma vedeti Trimiteri: 6. Cand vine barza.
  3. felicitari. Sa ai paharul plin mereu Trimiteri: 12. Sa va traiasca baietelul Trimiteri: 59. Sa va traiasca fetita Trimiteri: 43. Succes Trimiteri: 4. Te felicit pentru reusita Trimiteri: 10. De Ziua Indragostitilor Trimiteri: 7. Cel mai frumos sentiment Trimiteri: 2. Masina super.
  4. unat sa ai pentru ce trai.Sper ca in viitor sa aveti si o fata!Cu toate greutatile zilei lupt si voi munci pentru fiintele carora le-am dat viata!Va pup si va iubesc pe toti trei!Fiti binecuvantati
  5. Sa va traiasca baietelul! 10. Cum doreste caprioara apa dulce din izvor, asa iti doresc eu tie mult noroc in viitor, cand Sahara cea pustie se va face colonie si cand Nilul va seca, eu atunci te voi uita. Multe zile si senine multe salutari de bine iti doreste cineva care nu te va uita. 11. Un trandafir s-a atasat la buchetul vietii tale
  6. Sa va traiasca baietelul, sa fiti sanatosi cu totii, sa aveti parte de o viata frumoasa impreuna, plina de dragoste si fericire! Andreea / 04.03.2014 Reply Sa va traiasca micutul Luca Vlad! retraiesc fericirea de acum 4 luni cand cel mai iubit dintre pamanteni , baietelul nostru Mattia, a decis sa vina pe lume
  7. Paula felicitari!!! sa va traiasca baietelul si sa fie sanatos!!! cred ca sunteti tare fericiti!!! [flo] [:)]Mariuca(31 dec.2003) #7 impreuna impreuna. Membru junior. Membri 1.354 mesaje Postat 04 ianuarie 2006 - 11:18

Mesaje-felicitari.ro Mesaje, felicitari, distractie, bancur

DA! Trăiesc o minune! Unde? Aici - Oana Turcu Blo

1. Felicitari! Sa va traiasca baietelul si sa va bucure viata! de David (5 nov. 2008) si Eric (8 oct. 2010) Made in the Holy Land Yesterday is history, tomorrow is mystery but today is a gift, that's why we call it present! georgescu oana spune: Felicitari Alina Tutz Botosel , refacere grabnica si sa va bucurati de micut
  2. Buna fetelor,nu am reusit sa va citesc din urma,voi reveni cu mai multe detalii odata ajunsi acasa. Am nascut ieri un baietel perfect sanatos de 3545 de grame si 53 de cm : Inapoi sus: Alle.p: Postat: Saturday, December 14, 2019 1:22 PM: Nivel: Avansat Intrat: 5/13/2018 Postari: 1728 Locatia: Petrila: Bc felicitari, bun venit pe lume micu?ul.
  3. Felicitari Marina sa va traiasca printisorul ! globuletul de octombrie 17, 2011 la 5:33 pm. crina22. Participant.
  4. felicitari alexandra.sa va traiasca baietelul si sa va aduca numai bucurii. annitza. Oct 19 2008, 04:26 PM. bine ai venit pe lume David!!!!! pentru o mamica curajoasa !!!!! anku. Oct 19 2008, 04:30 PM. te felicit si aici ptr bebelusul tau! sa fie sanatos,fericit,norocos si sa aiba parte de cat mai multe lucruri bune in lumea aceasta iar tu sa.
  5. Calculator data nasterii Afla cand vine barza, cand se naste copilu
  6. Felicitari! E un dragalas! E perfect !!! <3 Felicitari, si toate urarile de bine posibile. Ma incalcesc mereu cand sunt emotionata, iar vederea unui bebe atat de mic ma emotioneaza mereu. <3. Va pup cu drag. Blogul picant ne arata! Bucuros si aratos! Felicitari! Sa creasca mare, sanatos si sa va aduca numai bucurii
Salut sa va bien? On ce conne pas

Mesaje de La Multi ani pentru copii 1 an 2 ani

1. Afla ce poti sa gatesti astazi! Discutii, Forum Discutii generale despre viata de familie.
  2. unea din viata voastra! Gabriela / 07.03.2014 Reply

Dana Rogoz Bine ai venit pe lume

1. Ooo, ce prezenta surpriza!!! Sa va traiasca baietelul, sa fiti sanatosi, sa va bucurati de viata de familie in noua formula! [pup] Katy, subscriu si eu la ce-a zis Stefulici. Daca n-ai luat progesteron pana acum, ia cate o doza de 200 de 3 ori pe zi. In niciun caz nu va face rau, ci numai bine
  2. Sa va traiasca, sa va bucure MEREU, va iubesc si va RESPECT!!! Are mama doi baieti, sa le dea bunul D-zeu soarta, SANATATE, IMPLINIRI si multa protectie divina. dorin papura a spus
  3. Felicitari pt bebelus, sa va traiasca! eu am nascut pe 2 aug ziua mea fiind p 1aug tot in afara tarii si nemaiputand folosi eterna mea crema, am folosit uleiurile cu migdale, ambele variante care m-au ajutat enorm, am dat jos la fel cele 15 kg acumulate in mai putin de 2 luni! Iti doresc liniste si sanatate
  4. une! Baietelul nostru perfec
  5. Sa va traiasca, sa se faca mare si voinic si sa ajunga un fotograf la fel de bun ca tatal.Ioan si Roxana Margineanu cristi machidonu said: ce dulce e prajitura junior! sa va traiasca sa fie sanatos si sa va bucuratzi de el., sa nu ma uiti la botez :
The Shorts - Comment ca va, Lyrics - YouTube

A nascut Paula !!!!!!!! - Evenimentele Comunitatii - Forum

1. e cand am citit postarea. Nunta ta a fost cam cum mi-o doresc eu pe a mea, daca o sa fie vreodata. Nu imi plac chestiile complicate, nici.
  2. Sa iti traiasca domnisorii si sa fie sanatosi! Felicitari, doamna draga! Sa va traiasca fetele si nepotii! <3. Răspunde. alina spune: iulie 29, 2018 la 10:23 pm. Dragut articol! Am doi copii 3 ani si 1 an, tatal plecat toata ziua de acasa. Cand baietelul avea 7 luni am ramas din nou insarcinata cu o fetita
  3. unata si a fost o adevarata placere sa fim alaturi de voi. With @[100002120601150:2048:Alina Topală] & Marian Topala Happy marriage, my dears, and last but not least, may your little boy live long
  4. eata cu ajutorul lui Dumnezeu am scapatam nascut cu bine un baietel sanatos si frumos.am nascut destul de repedebebe a avut 3kg si 205gsi 51cm
  5. ut, eu am inceput sa nu ma mai satur de ei si vreau sa petrec cat mai mult timp posibil cu ei. vreau sa pun si eu cateva majorete la treaba pentru maine.
  6. Copiii cred ca fac nu mai mult de 20% din aceste desene si felicitari, restul fac educatoarele, dar le dezvolta creativitatea si imaginatia, pana cand ajutorul adultilor va scadea si vor ajunge sa faca singuri asemenea desene si felicitari. . Sa-ti traiasca puiutul
  7. Salutari Duda, in momente ca, ziua in care te-ai nascut, prima iubita :) , casatorie, nasterea unui copil, trecerea dintr-un an in altul sau eu mai stiu ce alte evenimente importante, iti doresti prietenii aproape. Uneori le povestesti plin de optimism, alteori esti putin dezamagit dar tot mergi in fata no matter what :D Continue reading Felicitari Toade

Andra şi Cătălin Măruţă au devenit părinţi în această dimineaţă, când s-a născut David, primul lor bebeluş. Astăzi, la ora 10:00, Andra a adus pe lume un baieţel, David, care a primit nota 10 la naştere Buna, Dana, felicitari pentru juniorul Vlad-Luca, e nu doar frumos, ci si nascut sub stea de artist, si nici nu s-ar putea altfel, cu 2 parinti din sfera asta :).Asadar, frumos e, talentat va fi, iubit de cei dragi de asemenea, numai sanatate si un car de noroc ramane sa-i mai dea Dumnezeu, sa-l poarte cu drag pe brate spre o viata implinita sa-ti traoiasca baietelul mami!! crestere frumoasa si multa multa sanatate . felicitari martie 10, 2012 la 5:28 pm. rozicutza. Participant. sa iti creasca mare baietelul,sa fiti sanatosi ,sa va bucurati de el .la termen ai nascut??? felicitari!sa creasca mare martie 10, 2012 la 5:44 pm. mamycamy

Draga mea, baietelul tau iubit este superb!!! Este chiar voinicut, e bucalat si dulce foc! Cu toata inima mea de mama urez mamei care esti: sa va traiasca, sa creasca mare si sa fie sanatos, sa va bucure mereu buna Alinus, sa va dea dumnezeu sanatate la toti si felicitari pentru baietelul nou nascut si probabil mult asteptat. numai bucurii va doresc si sarbatori fericite. eu imi amintesc din vremea copilariei de fiecare data in ziua de craciun aveam zapada, nu stiu poate nu mai tin eu minte dar astepta sa vina mos gerila, pt ca pe langa cadourile pt.

Va place ce baiat am eu? Aici il puteti admira pe baietelul meu. Acum este mult mai mare si mult mai frumos, avand in vedere ca filmuletul a fost realizat in urma cu aproape patru saptamani. Ne cerem scuze ca ne bagam degetelul in nas si apoi in gurita, dar nu am invatat inca bunele maniere :)) Alaltaieri l-am vazut iarasi la ecograf, dr nu mai. Cristina Georgeta Sa traiasca micutul print, sa-i dea Dumnezeu tot ce-i mai bun si frumos in viata si sanatate maxima!!! # George Domnisoru Sa traiasca ASR Principele de Cambridge! # Stoica Rodica Bravooo!Sa va traiasca Baiatul!Felicitari!Sa va ajute Dzeu si in continuare! # Luminita Angel sa aibe noroc. # Ovidiu Nicoara Vivat ! Sa-ti traiasca baietelul si sotul, asteptam poze. Fac si eu cat pot in masura timpului de care dispun. Reply Felicitari, Laura! Sa-ti traiasca baiatul! Asteptam cu nerabdare sa te vedem. Reply. ce mare s-a facut Mariuca!!!Sa va traiasca si sa fie sanatoasa!! Petronela:cu mare placere!Mai avem de asteptat nitel, pentru ca dupa cum ati. Si baiatul meu tot la 11 06,dar pe 05 12 2001 si tot dupa aproape o noapte de travaliu.Sa va traiasca si sa va aduca numai bucurii! Sonia Diugan , 12 iunie 2017 at 8:36 PM Doamne cu lacrimi in ochi și cu piele de găina am citit postul acesta Felicitari, mamico!!! Sa va traiasca micutul, sa creasca mare si sanatos si sa va aduca multe bucurii! Ma bucur mult ca sunteti bine, si tu si bebe, aveti grija de voi! Cum se numeste baietelul ? :) Uite ca dupa cate probleme am avut, a sosit si timpul sa vb despre nastere si despre copii, nici macar nu as fi indraznit sa sper la asta acum.

Felicitari pentru micuta ta finuta, sa-ti traiasca! Ai gasit in sfarsit Alpha Hydrox Silk Wrap Body Lotion. Vad acolo si iubita mea Kiss My Face SPF (o ador!). Imi plac pozele tale din caminul casei, ne aduc parca mai aproape de tine. Saptamana usoara sa ai ! Dupa concediuurmeaza iar, da. :)) Te imbratisez cu drag Sa va traiasca. Bineinteles, au existat cateva persoane care au tinut sa ii acuze pe Alex si Antonia pentru faptul ca au ales sa vanda imaginile in exclusivitate cu cel mic, publicatiei care ofera cel mai mult a venit pe lume comoara noastra LUKAS NATHANAEL - Subiect din forumul site-ului ro-mamma.com in care utilizatorii intreaba si primesc raspunsuri, sugestii si informatii utile

EL. Diverse. Autor: vali Sambata, 31 Mai 2014, 07:30 5611. Băiatul din stânga are cinci ani jumate. Băiatul din dreapta e ta-su. Altfel, mulțumesc celor care au înțeles de ce am ales să păstrez tăcerea asupra subiectului. copii personal. Mulțumesc că ai citit acest articol. Dacă vrei să susții acest blog, cumpără un abonament de 3$ Nivel: Maestru Intrat: 3/17/2008 Postari: 9649: Mai, eu abia astept, nu stiu cum sa ma impart ca vreau sa fac si multe poze. Si mai am un stres... mi se topesc lumanarile pe caldura asta, nu stiu ce sa fac Ieri, dupa ce le-am cumparat, le-am pus in portbagaj si pana acasa au ajuns.. frishca Le-am luat noi usurel si le-am intins pe parchet si si-au revenit fara sa se deformeze prea tare, dar. Când inima îți coace un copil fără ca mintea să știe. Mergeam de mână toți trei pe platoul din fața clădirilor IKEA de la Timpuri Noi, Tudor între noi, când am simțit prima oară. Un gol în palma mea dreaptă. Nu a fost un gând, nu a fost un fluturaș în burtă, nici măcar o dorință materializată în acest fel. A fost un.

Dolls Png: Corpuri Png

buna ziua,de o saptamana sunt mama unei comori de baietel,este primul bebe si am o multime de intrebari,de dileme,temeriam vazut ca voi sunteti foarte promte si dispuse sa ajutati mereu asa ca indraznesc sa va intreb pe voi:bb meu doarme extrem de mult(din punctul meu de vedere)si anume,manaca (san)in jurul orei13,14,si apoi adoarme,se mai trezeste pe la 18,19 insa nu manca,poate trege de. si sa va traiasca nepotelul sa va bucurati de el ! Cat despre acea scrisorica de dragoste pentru scoala, vreau sa va zic ca e deja postata pe blogul meu si o puteti gasi la postarile lunii februarie si se numesteAcel Sfant loc va astept cu mare drag! Comentariu de Daniela — 28/09/2013 @ 4:54 pm | Răspund

French Greetings For Travelers | Paris Insiders Guide

Super, super o sa il visez dupa tortul cu mere caramelizate pe care bineinteles ca l-am comis o deliciosenie nu am cuvinte,sa iti traiasca baietelul sa fie sanatos si fericit ca are o mama harnicuta pupici.Gabriel Sunt mamă de băiat: ce aș vrea să învețe de la mine. Să se spele pe dinți. (Fiindcă nu e nimic mai dezgustător decât un tip frumos, deștept și cu mămăligă printre dinți.) Să recunoască lipsa spălatului la alții și să fugă de ei. Pentru dinți murdari, nu există scuze Felicitari, Alina, bravo voua, Dumnezeu sa va ajute sa fiti sanatosi si sa ii cresteti mari si frumosi! Si nici o grija, te vei descurca cu siguranta cu toate! 24 octombrie 2012 9:5 O viata lunga sa traiesti cu multa demnitate, sa ai mereu doar bucurii si succes in toate La multi ani! La multi ani! Fie ca ziua de azi sa fie cea mai fericita zi din viata ta! multi ani traiasca La multi ani! - Felicitari de la multi ani, felicitari de la multi ani pentru prieteni, felicitari de la multi ani pentru persoana iubita. Baietelul nostru-i mare! Oooo,Miha,sa va traiasca vlastarul!Sa creasca mare si sanatos si sa va aduca numai bucurii si fericire! La multi ani!, sa creasca mare,sanatos si cu mult noroc! te pup Miha,felicitari pt.asa Pui frumos! Răspuns. Mirela 21 noiembrie 2009 - 23:12

Magda Vasiliu a nascut un baietel - Ziare

Mesaje de La Mulți Ani pentru iubit. Nu este deloc ușor să îi transmiți iubitului un mesaj de La Mulți Ani în care să cuprinzi toată dragostea și recunoștința pe care o ai pentru el. Îți venim în ajutor cu urări frumoase care îi aducă zâmbetul pe chip și să îl impresioneze în cea mai frumoasă zi din viața lui Sa va traiasca baietelul si sa va aduca numai bucurii alaturi de surioara lui ! Raspunde la acest comentariu. MARIA M M trimis la 3/2/2004. felicitari pentru mica minune.Se pare ca ii placea mult de tot acolo in burtica.Nu ma mir!!!!! FELICITARI. Raspunde la acest comentariu Felicitari, Raluca! Sa fiti sanatosi cu totii! Reply. Raluca. January 31, 2015 - 7:02 am e o placere sa o vezi, sa va traiasca si sa va aduca in continuare bucurii. Reply. Raluca. January 31, 2015 - 7:26 am E foarte vesela si ne face si pe noi sa zâmbim Multumim din inima! Baietelul de Argint este un copil tipic, energic si.

felicitari.sa fie cuminte si sanatos!iar cat despre poza, misto cioc. 0 Sa va traiasca bro si sa fiti fericiti Cetin, sa-ti traiasca baietelul, pacat ca nu pot bea cu tine acum..!!!!! 0 #38. Andrei 8 septembrie 2012. Sa va traiasca baietelul, Ana! 00. Reply. NOU #55. o mama adoptiva 1 Martie 2015 la ora 1:34 pm Felicitari pentru tot ce ai scris, pentru felul in care gandesti. Felicitari parintilor tai pentru educatia pe care ti-au dat-o ! 00. NOU #93. Liliana Lucian Stroe 30 Aprilie 2019 la ora 12:57 a Sa-ti traiasca baietelul,sa-i dea Dumnezeu multa sanatate si fericire alaturi de voi!Tortul arata super.Esti o mamica foarte talentata.Felicitari!LA MULTI ANI Bogdi draga! Raspunde poppybags 28 septembrie 2011 - 09:5

Fetita sau baietel? - Adela Popesc

Sa ti traiasca gandacelul, e scump raaaau!! Imi vine sa l mananc!!, i-a scris cineva pe Facebook. Imediat a venit si raspunsul Andreei: Multumesc mult! Si mie. Fosta Burlacita a postat aseara un filmulet in care se joaca inainte de culcare cu micutul David. Baietelul rade, amuzat de jocul facut de mama sa cu o jucarie din plus Cele mai frumoase urari de la multi ani si mesaje dorim sa le facem persoanelor dragi, prietenilor, familiei, apropiatilor, iar uneori, cand vrem sa le transmitem ganduri bune, ramanem in pana de idei si, tocmai din aceasta cauza, noi va venim in ajutor. Urari de la multi ani frumoase, emotionante si exprimate din suflet gasesti in acest articol Sa va traiasca si sa va umple de bucurii si sa fiti sanatosi cu totii! Fashionable Streets / 17.03.2015 Reply O petrecere frumoasa, cu oameni frumosi, reusita si deosebita E un catelus foarte frumos. Sa va traiasca! Baietelul dumneavoastra isi va face un prieten pe cinste! Ma bucur ca v-am putut fi de folos. Intr-o prima faza incercati sa-i limitati accesul in anumite zone. Mai inchideti din zone si, in felul asta, are si arie mai restransa de pishu In primul rand felicitari pentru fetita! Sa va traiasca si sa va bucurati de ea in orice clipa! In aproximativ 3 saptamani si eu voi naste tot prin cezariana (baietelul meu este in pozitie pelviana, nu a vrut sa se intoarca pana acum - oricum eu vroiam cezariana, asa ca e ok pt mine, nu ma sperie ideea de operatie)

O minune in viata noastra. Dragii mei a trecut ceva timp de cand nu am mai scris pe blog. Sper sa nu fiti suparati pe mine, am avut motiv intemeiat. Acum 2 luni, mai exact pe data de 25 ianuarie 2015 a aparut in viata noastra o minune, minune numita Lucas. Prin urmare tot timpul i l-am alocat baietelului nostru sa va traiasca. sunteti un tata tanar. tatal meu avea 43 de ani cand s-a nascut sora mea si nu mi s-a parut prea copt. baietelul e o minunatie. m-a inmuiat de tot. ce minune! ce bucurie! sanatate si putere doamnei Carmen iti dorim si tie si sotului tau sa va traiasca baietelul si sa va bucurati de el. Articol realizat de Raluca Neagu Acest articol a fost introdus la data de December 14, 2011 la ora 20:35 in categoria Fosti concurenti NPM , Nora pentru mama

In timp ce comunicam cu scafandrul (eu tineam mana pe burta si el ma impingea in palma cu piciorusele, cred), mi l-am imaginat: cum va arata, cu cine va semana: mi-am dorit sa aiba ochii tatalui sau, sprancenele mele, nasul meu, gura mea, parul lui ondulat. Si copilul de cristal a fost de acord! Mai putin culoarea ochilor (albastri, nu. Felicitari Elena, sa va traiasca minunea si sa va bucurati de el! Chiar ma surprinde sa aud ca mai exista un bebel nascut din parinti ce s-au cunoscut pe travian si mai ales ca s0a nascut la 2 zile dupa Razvan (copilul nostru). Poate in urma acestui articol o sa aflam mai multe despre relatiile aparute in urma activitatii travianistice Daniela draga, sa iti traiasca baietelul si sa va faca multe bucurii. E foarte bine daca faci crema cu capsune congelate, de ce nu? Sau chiar cu fructe de padure, visine etc. Mult succes, petrecere frumoasa si te astept cu impresii. 2011/2/3 Disqu

sunt tatic !!!!! - Pagină 4 - Nasterea unei stele - Forum

Felicitari, mami si tati! Bun venit, ingeras! Dumnezeu sa iti dea sanatate si sa ai parte de o viata frumoasa!, suna unul din mesajele fanilor. Sa va traiasca sa va bucurati de baietel si de fetita! Sunteti o pereche potrivita. Sa ramaneti asa pana la adanci batraneti! Sunteti frumosi, a mai scris un fan foarte frumoasa irina! sa va traiasca si sa fie sanatoasa!!! fetelor..al meu nu are probleme cu ragaitul...papam si dupa il ridic sa-l punpe piept..si imediat ragaie ca un purcelustare urat mai face uneori

este superb sa va traiasca ma uit la el cu dragoste eu am avut un doberman 12 ani si acum 3 saptamini a murit. Reply. Amy says: 27.06.2016 at 18:33. Sa va traiasca puiutii! Reply. Anna says: 27.06.2016 at 19:55. E superb cel mic!!! Sa va traiasca si sa fie bine toti 7! Vreau si eu unul ii dati? Sa le traiasca micutul! Cand un pui de om vine pe lume nu ai ce zice decat:Sa le traiaca si mult noroc in viata baietelului!Pentru ca baietelul acesta chiar are nevoie de noroc luand in consideratie circumstantele.Va creste langa un tata batran si care va avea 83 ani cand el va fii un tanar de 20 ani.Nici mami nu-i o tinerica.Cand micul Petrus va ajunge la 20 ani ,ea va avea 57 ani,o varsta;nu Sa va traiasca sa fie sanatos si sa va aduca numai bucurii! Raspunde. florin sv says: October 25, 2013 at 07:46. Sa fiti sanatosi cu totii si sa va bucuratzi de viatza~ felicitari ,sa va taiasca ! Raspunde. MACOVSCHI MIHAIL says: October 25, 2013 at 15:34. Multa sanatate si fericire la intreaga familie !! Raspunde Sa-ti traiasca baietelul scump , sa fie sanatos si sa va bucurati de el !!! LA MULTI ANI !!! Reply. cornelia carp Nov 14, 2015 at 20:20. Sa va traiasca, sa va semene si ii urez un destin de exceptie:sa schimbe lumea asa cum tatal sau schimba zi de zi,prin opiniile sale, Romania! Reply. Felicitari lui Vladut si voua ca parinti pt treaba. Marti, 18.02.2014, ora 9.40, s-a nascut baietelul meu. Acum suntem acasa, a inceput un nou capitol in viata noastra. @nikovirtualhome.blogsp..

Sa-ti traiasca baietelul! Afectiunea pulmonara a bebelusului are doua cauze - o data este cea congenitala - stenoza, care insa in timp poate evolua si in sensul compensarii, dar trebuie monitorizata, iar in al doilea rand faptul ca ai nascut mult prea devreme: la 26 de saptamani in loc de 40 Cezara abia asteapta sa isi cunoasca surioara, caci artista va aduce pe lume inca o fetita. A trecut perioada grea. Am cinci luni deja și o să avem tot o fetiță. Se va naște la finele lui ianuarie Felicitari de 8 martie pentru mame si soacre. 50 de mesaje si urari de Ziua Mamei! Felicitari de 8 martie pentru mame Solista Elena Gheorghe a nascut, duminica, un baietel sanatos si a postat vestea fericita pe reteaua de socializare Facebook. Tanara mamica a nascut duminica dimineata, iar la doar doua ore dupa ce si-a tinut in brate baietelul, a intrat pe Internet sa anunte vestea cea mare, informeaza Antena 3

mesaje felicitari Dar vai

Minunata poza, Andra, sa va traiasca fiul si sa fie fericit si frumos ca parintii lui, a spus o admiratoare. Indiferent daca e veridica sau nu, fotografia a strans, in doar cateva ore, 13.500 de Like-uri si sute de comentarii Dacă lumea titlurilor n-ar fi invadată de voite induceri în eroare, aș fi titrat un Lacrimi pe Vânătoarea lui Buteanu, iar multora dintre voi v-aș fi trimis gândul la cine știe ce întâmplare sumbră. Cum nu m-am pierdut cu firea, rămân la Înălțimile bucuriei și la ochii umeziți emoționați căci iată-mă - nesperată clipă! - în fața pietrei inscripționate.

Sa va traiasca!!! iar mami sa il rasfete si-n continuare cu papica buna! 15:59. Buna Laurade cind am gasit blogul tau,fac saptaminal cite o prajitura pentru baietii mei, cristi sotul si baietelul meu care a implinit in 23 dec. un an . multe salutari din berlin claudia. Raspunde. Laura felicitari !!! si la cit mai multe retete. Multumesc tuturor pentru aprecieri si urari, si eu va doresc voua mult spor la lucru si ın fiecare zi sa va bucurati de viata. Cat despre afinitatea mea pentru goblenuri marine se datoreaza sotului meu care face pe mare voiaje de cate 6 luni, acum spera sa ne ia si pe noi, daca ni se va ındeplini dorinta nu o sa mai pot posta pe site modele timp de 6 luni, dar dupa promit sa va mai aduc.

Goblen personalizat lucrat de Nicoletta. Dragele mele, m-am hotarat sa va arat la ce lucrez eu acum: un baietel, goblen care va fi daruit bunicilor lui de Craciun. Acest goblen are dimensiunea de 20 x 23 cm si 59 de culori. Draga Nicoletta, este tare dragut micul tau gargarel. Sa va traiasca si sa fie sanatos Sa fiți sănătoși cu toții!/Sa fie sănătos felicitări trăiască/Cel mai mândru și fericit tătic de băiat! Bravoo/ Felicitări!Multă multă sănătate, fericire, iubire și tot binele din lume alături de minunata familie!/Sa va traiasca / Sa va traiasca sa fie santos si sa va bucurati de el., au fost doar. Sfatul meu este sa va puneti hartile pe telefon si dati zoom, asta doar in cazul in care nu sunteti in vreun mijloc de transport sau in vreo statie unde aveti hartile. De mentionat faptul ca sunt anuntate fiecare statii, deci e greu sa va rataciti, bafta : Felicitari draga Amalia, sa va traiasca, sa va aduca numai bucurii,sa fiti sanatosi sa il puteti creste si educa. Ma bucur enorm ptr voi ,am fost surprinsa cand am intrat pe blog dar o surpriza nespus de placuta, kg in plus vor scadea nu trebuie sa iti faci probleme. Sa ai grija de tine . Te imbratisez cu mult drag Dyana

COMANDA TORT BUCURESTI: LA MULTI ANI MARIO-puiul meu drag

Doamnelor si domnisoarelor, vreau sa va urez din toata inima multa sanatate si bucurie! Fie ca dragostea celor din jur sa va inveseleasca nu doar ziua de 8 martie, ci toate zilele vietii voastre! Sa ne traiasca mamicile si bunicile care ne-au oferit din dragostea lor fara masura si sa ne ramana sanatoase si voioase Aproape in fiecare zi il fotografiez pe baietelul meu si, in momentul acela, fac cea mai draga fotografie a mea. Apoi vine o noua zi, cu o noua fotografie, care devine cea mai draga pana o fac pe urmatoarea. Felicitari! Reply. Sa va traiasca si sa speram ca va primi un cadou mai special pentru prima aniversare . Bafta! Reply Parintii micutului au vrut sa fie un botez special, cu aranjamente deosebite, cu marturii personalizate, cu ursitoare, cu tot ceea ce face o petrecere minunata. Au reusit sa il crestineze pe micut si sa sarbatoreasca cu prietenii pana dimineata. Mai jos puteti vizualiza cateva din aranjamentele pentru acest botez. Sa va traiasca baietelul Felicitari pentru tot ce faceti! Mi-ar placea sa va cunosc echipa, mereu am apreciat oamenii care stiu sa indrume pasii copiilor cu pasiune si implicare. Poate chiar va voi face o vizita intr-o zi, mi-ar fi placut sa stam mai aproape de locatia gradinitei ca sa va putem trece pe lista noastra de vizionari. Multa bafta in continuare

Dana Rogoz traieste una dintre cele mai frumoase perioade din viata ei. Vedeta a devenit mama de curand si se bucura de fiecare moment petrecut in compania fiului ei, Vlad, care ii ocupa tot timpul.. Cu toate acestea, ea nu isi neglijeaza fanii si scrie constant pe blogul personal despre experientele sale. Astfel, Dana Rogoz a postat recent pe blog cateva imagini cu fiul sau care a implinit. Cat costa o nastere prin cezariana. Diverse. Arhi 25 februarie 2010, 07:13. Asta desigur, in Bucuresti. Medic - 300 euro. Moasa - 50 euro. Asistenta in sala - 50 euro. Profesorul care da aprobarea pentru cezariana - 100 euro. Retineti ca pentru operatie trebuie sa va cumparati absolut toate medicamentele, inclusiv seringi, fese etc Povestea mea incepe intr-o zi de decembrie cand m-am decis ca vreau un bebe. Si a durat un an pana sa mi se implineasca visul si sa vad minunatele liniute roz. Pe 9 ianuarie am vazut dublu in fata ochilor. Au urmat 37 de saptamani minunate, o sarcina atat de usoara incat mi s-a parut totul ireal de frumos dar s-a sfarsit ireal de tragic. Nu am avut greturi, dureri, toate analizele mi-au fos Copiii vor oferi celorlalti ceea ce parintii lor ofera celorlalti. Citeste si Copii bogati - copii saraci sau copii fericiti?! Ieseam, intr-o seara de februarie, din scara blocului si ne indreptam spre masina eu, sotul meu si Rares, copilul nostru, care, atunci, avea 3 ani si 9 luni. Ne-a intampinat un baiat de alta etnie, cam de 9-10 ani. Sa traiasca si sa creasca mare! A crescut bine, parerea mea e sa-l lasi sa pape cat ii cade bine. In carte scrie ca unii sugari se multumesc cu 650-700 ml./zi (110-120 ml. medie la o masa, altii tipa si dupa ce primesc 850-1000 ml./zi (6 mese - 150 ml. sau 180 ml. - 5 mese/zi)

va plac aperitivele mele? - forum

Serena Williams a devenit mama. A nascut o fetita Jucatoarea de tenis Serena Williams, fosta numar 1 mondial, a devenit mama, ea dand nastere unei fetite, vineri, la Centrul Medical St. Mary's din Palm Beach, Florida Vreau pe aceasta cale sa multumesc jumatatii de popor care m-a ajutat sa iau decizia pe care trebuia sa o iau mult mai devreme: in iunie parasesc rromania definitiv si fara urma de regret. Si n-o sa intorc capul. Si sunt fericit ca baietelul meu de cateva luni nu va trebui sa traiasca in prostie. Multumesc celor peste 50%. Sa infometati bine Expertul Acasa.ro, psihologul Diana Nicolescu: Cat de sanatoasa este competitia la copii? Sorin Andrei Nicolescu Desi unele teorii afirma ca, uneori, competitia este o reteta pentru ostilitate, exista si pareri care sustin ca ea este nu numai necesara, dar este esentiala si innascuta

MAKE-UP INSPIRED BY CHANEL CHANCE - Pink WishPink Wish